Zobrazení ikony typu souboru

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
zaggi
Posts: 8
Joined: 24 Jan 2008, 15:31

Post by zaggi »

dam tomu pokus, momentalne funguju na mazani C:\Users\<profil>\AppData\Local\IconCache.db po spusteni windowsu, taky funguje ale je to dost hloupe reseni ... hlavne kdyz v salamadru funkce reread associations funguje stoprocentne ... kdyby na tu funkci byla aspon klavesova skratka :-)
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Post by zarevak »

zaggi wrote:... kdyby na tu funkci byla aspon klavesova skratka :-)
Funknce se nachází v menu Salamandera, takže je možné ji vyvolat pomocí Alt klávesových ztratek: Alt+C, R (pro R již dokonce Alt držet nemusíte)
zaggi
Posts: 8
Joined: 24 Jan 2008, 15:31

Post by zaggi »

kazdopadne, stale to neni reseni problemu ... btw ani nastaveni maxcachedicons v registrech na 4096 nepomaha (vista ma default 2000, ne 500, to bude asi hodnota winXP)
Wivern

Post by Wivern »

Mohu jen potvrdit problém na Vista 64bit Ultimate s i bez SP1 Salamander v2.51
User avatar
TheX
Posts: 7
Joined: 02 Feb 2006, 16:14

Post by TheX »

Potvrzuji Win Vista Ultimate 64bit SP1, jedna se skutecne o "nahodily" jev. v mem pripade zpravidla ikony nemam a spise obcas se objevi.
Ondra Ch.
Posts: 6
Joined: 12 Feb 2009, 11:24

Re: Zobrazení ikony typu souboru

Post by Ondra Ch. »

Zdravím,

mám obdobný (nebo stejný) problém na Windows Vista Business, SP1, 32bit, Salamander 2.52 beta 1.

Snad po každém spuštění se mi zobrazují u některých souborů (většinou obrázky, videa, PDF) nesprávné - prázdné ikonky. Reread Associations to spraví, ale je docela otrava ho po každém spuštění AS muset ručně pouštět.

Našel jsem na toto téma ještě vlákno http://forum.altap.cz/viewtopic.php?t=2990 . Jedná se o stejný problém, a platí tedy poslední komentář tam, že problém byl nalezen a ve 2.52 beta 2 odstraněn?

Děkuji,
Ondřej Ch.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Zobrazení ikony typu souboru

Post by Jan Rysavy »

Ondra Ch. wrote:Našel jsem na toto téma ještě vlákno http://forum.altap.cz/viewtopic.php?t=2990 . Jedná se o stejný problém, a platí tedy poslední komentář tam, že problém byl nalezen a ve 2.52 beta 2 odstraněn?
Ano, poslední komentář platí. Několik uživatelů ověřilo, že zmíněný patch zabral. Otázkou pouze je, zda je to stejný problém, který je u Vás.
Post Reply