Eroiica Viewer - DVI, DjVU, PDF vyrobene TeXem

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
panacek

Eroiica Viewer - DVI, DjVU, PDF vyrobene TeXem

Post by panacek »

Mám problémy se zobrazením souboru ve formátu pdf (v příloze). Nejsou zobrazena písmena s háčkem a také jiná nečekaná písmena. Např. ve slově inflace chybí "fl". Dokument je výstup z TeXu. V postscriptu je vše zobrazeno správně.

Neuvažujete o podpoře formátu dvi ?: http://en.wikipedia.org/wiki/DVI_(file_format)

a formátu djvu? : http://en.wikipedia.org/wiki/DjVu

Z jiného soudku: Protože mám neustále problémy s prohlížením textů po kompilaci zdrojového textu z TeXu, tak by mě zajímalo, je-li možné tento plugin použít k práci (při spuštěném Salamanderu). Tím mám na mysli zvláště to, je-li možné vyvolat použití tohoto prohlížeče jiným programem (kompilačním samozřejmě). Pokud by to bylo možné, tak bych měl taky ještě nějaké dotazi... :-).

Nejsem programátor, takže doufám, že text je srozumitelný.
Attachments
dp.zip
(294.2 KiB) Downloaded 498 times
dp.zip
(294.2 KiB) Downloaded 491 times
dp.zip
(294.2 KiB) Downloaded 479 times
panacek

Eroiica Viewer - DVI, DjVU, PDF vyrobene TeXem

Post by panacek »

Nezobrazeny jsou v tom pdf souboru i některé symboly v textu a části vzorců. Pro porovnání můžu dodat i postcript verzi. Zdá se, že nejsou zobrazena písmena řecké abecedy.
Jan Patera
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 707
Joined: 08 Dec 2005, 14:33
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Re: Eroiica Viewer - DVI, DjVU, PDF vyrobene TeXem

Post by Jan Patera »

panacek wrote:Nezobrazeny jsou v tom pdf souboru i některé symboly v textu a části vzorců. Pro porovnání můžu dodat i postcript verzi. Zdá se, že nejsou zobrazena písmena řecké abecedy.
O podpore formatu .DVI zatim neuvazujeme.
S fonty v PDF jsou velke problemy, protoze prakticky kazda aplikace vytvarejici PDF ma nejakou chybu spojenou s fonty, nebo alespon neoptimalnost.
Ja uz TeX nemam :-( Mate-li tu moznost, mohl byste mi prosim vyrobit 1- 2 jednoduche PDF, ktere by obsahovalo jen par znaku v jednom fontu - par znaku anglicke abecedy a par mizejicich ceskych znaku? Pripadne do druheho PDF dat ta zmizela recka pismena? Nejlepe poslat na support (zavinac) pictview (tecka) com. Dekuji. Vami poslane PDF vygeneroval dvipdfm 0.13.2c.

Pozn.: neprogramatorske prispevky - problemy - patri spise do fora "Problémy a jejich řešení".
k0nelupy

Post by k0nelupy »

Pozn.: neprogramatorske prispevky - problemy - patri spise do fora "Problémy a jejich řešení".
Je otazka jestli Pluginy jako napr. Eroiica a Pictview by nemeli mit samostatnou diskuzni sekci
panacek

Post by panacek »

Pokusím se něco připravit. Chvíli to potrvá.
Post Reply