Move Rename Dialog Bug

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
User avatar
jis
Posts: 451
Joined: 27 Jan 2006, 23:14
Location: Prague, Czech Republic

Move Rename Dialog Bug

Post by jis »

Pokusím se ilustrovat tuto kosmetickou chybu na přiložených obrázcích. Chyba se totiž projeví pouze za určitých podmínek a takto se mi snadněji popíše.
Attachments
Musím stisknout Shift-Home, aby byl název celý vidět.
Musím stisknout Shift-Home, aby byl název celý vidět.
Snapshot-4.png (8.54 KiB) Viewed 4741 times
Pomocí Ctrl-V jsem vložil nový název ze schránky a zde se projeví chyba o kterou mi jde. Název není vidět celý.
Pomocí Ctrl-V jsem vložil nový název ze schránky a zde se projeví chyba o kterou mi jde. Název není vidět celý.
Snapshot-3.png (8.22 KiB) Viewed 4741 times
Vybraný soubor v pravém panelu se chystám přejmenovat na název, který mám nyní uložený ve schránce.
Vybraný soubor v pravém panelu se chystám přejmenovat na název, který mám nyní uložený ve schránce.
Snapshot-2.png (47.42 KiB) Viewed 4741 times
V levém panelu klikám v Information Line na vybraný soubor, abych do schránky přenesl jeho název.
V levém panelu klikám v Information Line na vybraný soubor, abych do schránky přenesl jeho název.
Snapshot-1.png (45.84 KiB) Viewed 4741 times
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

V tomto případě jde bohužel o standardní chování Windows. Zkuste to samé s oknem Start > Run. (napřed do historie zadat dlouhý řetězec, potom ho přepisovat kratším, vložením ze schránky)
User avatar
jis
Posts: 451
Joined: 27 Jan 2006, 23:14
Location: Prague, Czech Republic

Post by jis »

Jan Rysavy wrote:V tomto případě jde bohužel o standardní chování Windows. Zkuste to samé s oknem Start > Run. (napřed do historie zadat dlouhý řetězec, potom ho přepisovat kratším, vložením ze schránky)
Vyzkoušel jsem to dle vašeho popisu a chyba se opravdu v okně Start > Run projevila. Netušil jsem, že je to chyba přímo ve Windows, neboť pracuji převážně v Salamanderu :). Omlouvám se za falešné hlášení chyby.
Attachments
Musím stisknout Shift-Home, aby byl vložený řetězec celý vidět.
Musím stisknout Shift-Home, aby byl vložený řetězec celý vidět.
Snapshot-3.png (9.57 KiB) Viewed 4715 times
Přepsán kratším řetězcem "Přehled RFC pro rok 2007.txt", vložením ze schránky.
Přepsán kratším řetězcem "Přehled RFC pro rok 2007.txt", vložením ze schránky.
Snapshot-2.png (9.19 KiB) Viewed 4715 times
V historii Start > Run zadán dlouhý řetězec.
V historii Start > Run zadán dlouhý řetězec.
Snapshot-1.png (9.9 KiB) Viewed 4715 times
Altap Salamander fan since 1998
Post Reply