Přikoupení PictView

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
mirRa
Posts: 12
Joined: 03 May 2006, 15:54
Location: Zlín

Přikoupení PictView

Post by mirRa »

Dobrý den,

zakoupil jsem si zhruba před rokem Servant Salamander 2.0, ovšem tehdy jsem ještě nevěděl, co je pro mě dobré ( :roll: ), a nepřiplatil si za zlevněnou licenci plug-inu PictView. Po jisté době jsem objevil, že Salamander a PictView se skvěle doplňují, takže nyní zjištuji, že potřebuji licenci i na něj. Je možné stále využít slevy, například připsáním mého Salamander Product ID k objednávce, nebo jsem již prohloupil ( :oops: ) a musím zaplatit plnou cenu?

Díky za odpověď.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Dobrý den, dokoupení PictView lze pouze za plnou cenu.

Rozdíl v ceně prosím neberte jako "trest" za to, že jste si plugin nezakoupil rovnou. Cena je vyšší z čistě technických důvodů. Kolem prodeje každého registračního klíče máme fixní náklady (je třeba vytisknout fakturu, zaplatit účetní firmě za její zaúčtování, atd). Proto se snažíme minimalizovat prodeje za "130 Kč".

Právě mě napadlo, že v souvislosti s možnosti dokoupení WinSCP a nového SFX pro AS2.6 bychom mohli nabízet s 50% slevou také PictView (otázkou je, zda by se Vás to týkalo).

Také plánujeme vylepšit prodejní stránku a názorněji popsat, co jednotlivé pluginy uživatelům přinesou nebo o co budou ochuzeni.
Post Reply