VISTA Neukončení kopirovacího dialogu při použití Pause

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
safr
Posts: 9
Joined: 16 Apr 2007, 13:31

VISTA Neukončení kopirovacího dialogu při použití Pause

Post by safr »

Pokud kopíruji soubory ze sítě a kliknu na Puse a následně na Cancel, tak se stále zobrazuje dialog kopírování, kde však již je tlačítko Cancel a Resume zašedlé. Lze pouze minimalizovat.
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Nejsem schopen to reprodukovat, dialog se mi tu zavira normalne. Jestli jste schopen to reprodukovat, zkuste mi popsat jak na to. Druha vec: uvedte to prosim do toho zablokovaneho stavu, a pak spustte dalsiho Salamandera a z menu Help > Task List breaknete prve spusteneho Salamandera (vyberte proces bez "current" a pouzijte tlacitko Break). Melo by se vam zobrazit okenko Bug Report. Poslete mi prosim text z tohoto okenka na muj email (petr.solin at altap.cz). Dekuji!
safr
Posts: 9
Joined: 16 Apr 2007, 13:31

Post by safr »

Už se mi to podruhé nepodařilo nasimulovat. Kopíroval jsem soubor o velikosti něco přes 1GB. Ještě to budu zkoušet, jestli se mi podaří nasimulovat podobný stav.
Nejsem si jist, zda v tom nemohla hrát taky aktualizace systému ve Vistě, kde se mi večer nahrály nové opravy.
Post Reply