Sprava FTP serveru

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Stixy
Posts: 27
Joined: 10 Dec 2005, 11:38
Location: Mlada Boleslav, Czech Republic
Contact:

Sprava FTP serveru

Post by Stixy »

Zdravim, mam problem se spravou svych ulozenych FTP. Pokud nejake FTP zcela odstranim, tak pri pristim spusteni tam opet je. Delala to jak RC2 a dela to porad i RC3. Mate nejakou radu? Diky vsem.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Máte zapnuté ukládání konfigurace? Options > Configuration > General > Save configuration on exit?
Stixy
Posts: 27
Joined: 10 Dec 2005, 11:38
Location: Mlada Boleslav, Czech Republic
Contact:

Post by Stixy »

Ano, mam. Vyzkousel jsem to na dvou ruznych PC a na obou stejna chyba. Pokud delam nejake zmeny (zmena hesla atd.), tak se vse ulozi v poradku...
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Zkousel jsem to a chybu jsem nenasel. Napadlo me, ze by mohl byt problem v tom, ze po smazani bookmarky nepotvrdite zmeny v dialogu pres tlacitko Close (nebo Connect), ale naopak zrusite zmeny pres tlacitko Cancel (klavesu ESC).
Stixy
Posts: 27
Joined: 10 Dec 2005, 11:38
Location: Mlada Boleslav, Czech Republic
Contact:

Post by Stixy »

Mate pravdu. Ja asi vymazal FTP servery a pak jsem zmackl Esc, jsem to truhlik :-) Omlouvam se za dezinformaci.
Post Reply