Renamer

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
PepaR
Posts: 195
Joined: 09 Dec 2005, 18:48
Location: Brno, Czech Republic

Renamer

Post by PepaR »

Nevim proc, ale v SS beta 10 mi nefunguje klavesova zkratka pro Přejmenování souborů (Ctrl+Shift+R) a taky jsme se chtěl pozeptat jestli by nešlo vypnout okno, ktere se mě dotazuje zda skutečně chci vypnout plugin Renamer...

Díky za odpověď
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: Renamer

Post by ino »

PepaR wrote:Nevim proc, ale v SS beta 10 mi nefunguje klavesova zkratka pro Přejmenování souborů (Ctrl+Shift+R)
Prave jsem to zkousel, nemam stim problem - klavesova zkratka mi funguje.
PepaR wrote: a taky jsme se chtěl pozeptat jestli by nešlo vypnout okno, ktere se mě dotazuje zda skutečně chci vypnout plugin Renamer...
Tak za to bych se take primlouval.
V pripade, ze vsechny prave zpracovavane nazvy souboru jsou validni (tj. zadny nazev neni v konfliktu), tak nevidim duvod, proc okno nezavrit.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Renamer

Post by Jan Rysavy »

PepaR wrote:Nevim proc, ale v SS beta 10 mi nefunguje klavesova zkratka pro Přejmenování souborů (Ctrl+Shift+R)
Problém pravděpodobně bude v jiné aplikaci na Vašem počítači. Každá aplikace má možnost zaregistrovat si tzv. system-wide-hotkey, tedy horké klávesy doručené i v případě, že okno aplikace není aktivní. Klávesová zkratka je potom doručena takové aplikaci namísto do aktivního okna Salamandera.

Řešením je takovou aplikaci najít a horkou klávesu potlačit. Začněte hledat v ovládacích panelech od ovladačů grafických karet (NVIDIA, ATI). S oblibou odchytávají například kombinaci Alt+F5.
PepaR wrote:taky jsme se chtěl pozeptat jestli by nešlo vypnout okno, ktere se mě dotazuje zda skutečně chci vypnout plugin Renamer
Jde o často žádanou úpravu, máme ji v plánu.
Post Reply