Beta 1 x32 + Win7 x64 + mazání

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
Mylosh B.
Posts: 6
Joined: 27 May 2010, 13:19

Beta 1 x32 + Win7 x64 + mazání

Post by Mylosh B. »

Při mazání stránek stažených z webu neustále narážím na problém, kdy smazání adresáře s několika vnořenými podadresáři nefunguje (obrázek 1), přičemž ale smazání samotného souboru, který je na konci cesty vnořenými podadresáři již proběhne OK (obrázek 2). Oba obrázky jsou v ZIP-příloze. Odhaduji, že problém je v cizí diakritice - v tomto konkrétním případě jde o dánštinu ...
Salam-delete.zip
(132.94 KiB) Downloaded 271 times

Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5197
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Beta 1 x32 + Win7 x64 + mazání

Post by Jan Rysavy »

Do ZIPu už problém neprošel, ale pokud jsou v názvu souborů nebo adresářů znaky z jiné kódové stránky, jde o "Unicode" problém. Konverzi Salamandera do Unicode začneme po vydání verze 3.0.

Post Reply