Beta 1 x64 + Win8 + Mazání

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
Raptor

Beta 1 x64 + Win8 + Mazání

Post by Raptor »

Narážím na zvláštní chybu. Promazávám nějaké adresáře s projektu - mažu všechny debug složky. Vyhledám je jednoduše přes hledání, seřadím, vyberu adresáře (řádově desítky), zmáčku Del a vyskočí mi toto:
Image

Po tomhle dialogu skočí další, že soubor/položka neexistuje.

AS není spuštěný jako admin, ale mažu v rootu disku, kde mám práva. Vypadá to na nějakou chybu enumerace položek, protože to odklepnu a pak smažu zbytek.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Beta 1 x64 + Win8 + Mazání

Post by Ether »

Mám pocit, že se tohle stává, pokud se v rámci hledání najdou složky, které jsou do sebe nějak zanořeny. Tedy například najdu C:\debug a C:\debug\xxx\debug a D:\debug, nechám smazat všechny tři, jenže po smazání první už druhá neexistuje, takže systém nahlásí chybu. Nicméně se mi to teď nepodařilo u sebe reprodukovat (AS v2.54, Win 8 Pro), takže možná to tak vůbec nefunguje.
Ελληνικά rulez.
Raptor

Re: Beta 1 x64 + Win8 + Mazání

Post by Raptor »

tady 100% nic vnoreneho neni
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Beta 1 x64 + Win8 + Mazání

Post by Jan Rysavy »

Win 8 jsou finální verze? Mate mě ten formátovací řetězec '%1' v chybovém hlášení. Jde zde o hlášku operačního systému.
Raptor

Re: Beta 1 x64 + Win8 + Mazání

Post by Raptor »

Ano, klasicke normalni finalni Windows :-)
Post Reply