PB87 x64 Chování ZIP pluginu

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
Hlava
Posts: 55
Joined: 23 Sep 2006, 12:57
Location: Praha

PB87 x64 Chování ZIP pluginu

Post by Hlava »

V beta verzi AS rozkliknu ZIP soubor, vykopíruju z něj obsah do protějšího okna, a když ten ZIP soubor opustím, tak mi kurzor nezůstane na onom ZIP souboru (jako to dělal AS 2.4), ale skočí v okně nahoru (jako kdybych stisknul klávesu Home). Docela nepříjemné chování, protože pokud chci těch ZIP archivů vykopírovat více, tak mi kurzor stále skáče nahoru a já neustále musím šipkama zas cvakat dolů.

Druhá věc, docela by se šiklo, kdybych si mohl označit víc ZIP archivů a kliknout na ikonku UnZIP a ony by se rozbalily (třeba do stejného nebo protějšího okna).
V současnosti to jde jen ZIP po ZIPu samostatně, což podle mě postrádá smysl (entrem ten ZIP můžu otevřít a obsah vykopírovat)
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: PB87 x64 Chování ZIP pluginu

Post by Petr Solin »

Nedaří se mi to reprodukovat. Vstoupím do .zip souboru (přes klávesu Enter) a pak jej opustím (přes klávesu Backspace) a kurzor je na tom .zip archivu. I když to udělám myší (vstup dvojklik, výstup dvojklik na ".."), tak to funguje, jak má. Děláte to nějak jinak?

Vybalení více archivů najednou je v plánu, ale nejdříve pořešíme Unicode.
Hlava
Posts: 55
Joined: 23 Sep 2006, 12:57
Location: Praha

Re: PB87 x64 Chování ZIP pluginu

Post by Hlava »

Opuštění ZIP archivu udělám klávesou Enter.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: PB87 x64 Chování ZIP pluginu

Post by Ether »

Nedaří se mi vámi popsaný problém reprodukovat. Používáte 64bitovou, nebo 32bitovou verzi? Můžete vyzkoušet, jestli problém nastává i s druhou verzí a také jestli nastává i na jiném počítači?
Ελληνικά rulez.
Hlava
Posts: 55
Joined: 23 Sep 2006, 12:57
Location: Praha

Re: PB87 x64 Chování ZIP pluginu

Post by Hlava »

Hmm, tak mě už koukám taky ne.
Že by to byla nějaká ojedinělá chyba? verzi mám x64 (je to v názvu vlákna)
Post Reply