PB87 x64 - Team Foundation 2012 Power Tools + overlay ikony

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
darilek
Posts: 49
Joined: 29 Dec 2005, 10:28
Contact:

PB87 x64 - Team Foundation 2012 Power Tools + overlay ikony

Post by darilek »

Dobrý den, po instalaci Team Foundation 2012 Power Tools - resp. jejich doplňku do průzkumníka Windows - se v debug okně Servant Salamandera objeví upozornění "CShellIconOverlays::Add(): unexpected situation: more than 15 icon-overlay-handlers!" (soubor x:\altap\petr\salamand\shiconov.cpp, řádek 391)

tento doplněk totiž přidává různé způsoby indikace stavu souboru na lokálním disku vůči repository v TFS.

Výše uvedená hláška nemá žádný vliv na chod aplikace, pokud se tedy jedná o planý poplach, můžete toto vlákno uzavřít :)
-=:|MaD|:=-
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5197
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: PB87 x64 - Team Foundation 2012 Power Tools + overlay i

Post by Jan Rysavy »

Toto bohužel Microsoft ve Windows podcenil a zatím neopravil. Celkem lze definovat pouze 15 overlay ikon pro celý operařní systém. Dokud overlay ikony používaly pouze Windows pro zobrazování offline stavu souborů, nebyly problémy. S nástupem různých source code revision systémů (Tortoise a spol.) nebo třeba clould storage služeb (Dropbox, ...) se však overlay ikony začaly běžně používat a dochází k tomu, že limit 15 je nedostatečný. Docela mě zaráží, že to MS neřeší.

http://stackoverflow.com/questions/4411 ... why-so-few
Post Reply