PB87 x64 - vytvareni adresaru

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
Raptor

PB87 x64 - vytvareni adresaru

Post by Raptor »

Mam pocit ze tady nedavno sla nejaka diskuze ohledne mezer v nazvu souboru/adresaru, ale pokud si pamatuju, starsi verze AS trimovaly mezery na konci nazvu adresare automaticky, ne? Ted kzdy chci vytvorit adresar a na konci je mezera, tak to nadava, ze nejde adresar vytvorit. To je slusny opruz, pokud copypastuju nazvy a vytvarim slozky. Je nejaky duvod k odstraneni trimovani a zavedeni tehle podivne featury?

Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1111
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: PB87 x64 - vytvareni adresaru

Post by Petr Solin »

Tahle věc se zavedla sama, je to důsledek opravy funkce používané pro vytváření adresářů. Dříve tato funkce ignorovala mezery na konci jména, teď už to nedělá. Oprava se týkala přejmenování.

Přidal jsem oříznutí mezer před i za zadaným jménem adresáře v dialogu Create Directory, takže už by se to mělo chovat lépe. Díky za postřeh.

Post Reply