PB79 - ztráta focusu souboru

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
User avatar
MartinS
Posts: 107
Joined: 04 May 2006, 19:48
Location: Brno, Moravia

PB79 - ztráta focusu souboru

Post by MartinS »

Pokud v AS3 PB79 (32 i 64) otevřu soubor JPG pro editaci v Photoshopu přes pravé tlačítko myši - Otevřít v programu - Adobe Photoshop a následně ve Photoshopu soubor uložím, ztratí se v AS pozice kurzoru na daném souboru (většinou skočí kurzor na konec). V AS 2.54 se to ale neděje.

Photoshop při ukládání pracuje s .TMP souborem. Asi nejprve přejmenuje původní soubor na .TMP a po uložení ho smaže a AS je z toho zmatený?

Pokud ale soubor neotevřu přes pravé tlačítko, ale přímo z Photoshopu, tak kurzor v AS zůstává na daném souboru i po uložení.

Při otevření přes pravé tlačítko si tedy nová verze zachovává nějakou vazbu na otevřený soubor a při přejmenování/smazání reaguje ihned, kdežto ve staré verzi proběhne přejmenování/smazání aniž by si toho AS všimnul?