PB79 - pozadí panelu

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
mdusek
Posts: 24
Joined: 27 Oct 2006, 16:58

PB79 - pozadí panelu

Post by mdusek »

Dobrý den,
s novou preview verzí bych rád zopakoval svoje dávné přání, které se mi nepodařilo udat u starších verzí Salamandra. Nejprve popíši situaci: u počítače v práci mám připojený externí disk a na něm adresář, do kterého se mi kontinuálně zrcadlí obsah disku počítače programem Vice Versa. Když s externím diskem dorazím domů, mám tam nejaktuálnější verze souborů. Adresář má samozřejmě stejnou strukturu podadresářů jako disk v práci a když v něm (sklerotik!) začnu omylem něco vytvářet, zrcadlící program mi to po návratu do práce smaže, protože zrcadlo je holt zrcadlo. Řešením by bylo, kdybych si u vybraných podadresářů mohl nastavit, jakou barvu má mít pozadí panelu. Například kdybych mohl pro adresář q:\zrcadlo a všechny jeho podadresáře nastavit sírově žluté pozadí, určitě bych tam nezačal omylem pracovat. Myslím, že jiné uživatele by napadla ještě celá řada dalších využití takové možnosti. Současná verze neumožňuje ani nastavit barvu textu - pro uvedenou cestu by oznámila syntax error, protože tam nesmí být q:\ .
Zdraví
Michal Dušek
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Re: PB79 - pozadí panelu

Post by zarevak »

Dobrý den,
něco podobného se tu řešilo už v roce 2006 ;)
mdusek
Posts: 24
Joined: 27 Oct 2006, 16:58

Re: PB79 - pozadí panelu

Post by mdusek »

Dekuji za pripominku stareho vlakna, ja jsem to z autoru mamil jeste pred zalozenim fora. Jsem rad, ze o to stoji take nekdo jiny. Nyni v roce 2012 je uz uplne jasne, ze obarvenim resp. oznacenim pozadi panelu by Altap padne odpovedel na problem starnuti populace, protoze kdo si ma vsechny ty externi disky pamatovat?
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: PB79 - pozadí panelu

Post by Ether »

Jen tak na okraj dodám, že tahle vlastnost by fungovala velmi dobře se záložkami (tabs).
Ελληνικά rulez.
Post Reply