PB79 x64 - .dmg soubory

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
Raptor

PB79 x64 - .dmg soubory

Post by Raptor »

Zkousel jsem vlezt do MAC OSX isa enterem i jen prohlidnout pres F3. Okamzite to slitlo. Reporty odeslany.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: PB79 x64 - .dmg soubory

Post by Jan Rysavy »

Děkujeme, zaslané chyby jsme opravili. Mohl bych poprosit o test v PB87?
Raptor

Re: PB79 x64 - .dmg soubory

Post by Raptor »

Zkousel jsem na jednom co mam ted doma a slitlo to zase (report poslan). Ale je otazka, zda neni ten soubor nejaky vadny. V kazdem pripade by to spise melo nahlasit chybu cteni, nez slitnout natvrdo :-)

EDIT: Tak jsem to jeste overoval a image je OK, treba TransMac ho otevre bez problemu. Ale jedna se o nejakou komprimovanou verzi dmg.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: PB79 x64 - .dmg soubory

Post by Jan Rysavy »

Jo jo, rozhodně by to nemělo padat. Jde o to, že EAP verze máme přeloženy v podstatě jako Debug verze s velice striktní kontrolou. Jsou pomalejší a padají i v případech, které nejsou chybové (ale zase dokážou odhalit chyby, které bychom jinak nenašli). Konkrétně používáme v EAP buildech /RTC (Run-Time Error Checks). V ostré verzi tyto kontroly vypneme.

Na pád se podívám, díky za otestování.
Jan Patera
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 707
Joined: 08 Dec 2005, 14:33
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Re: PB79 x64 - .dmg soubory

Post by Jan Patera »

Raptor wrote:Zkousel jsem vlezt do MAC OSX isa enterem i jen prohlidnout pres F3. Okamzite to slitlo. Reporty odeslany.
Opravil jsem chybu v x64 verzi pri nacitani vetsiny (vsech?) DMG souboru nad 2GB. Muzete to prosim vyzkouset v pristim buildu? Dekuji.
Post Reply