PB79: Bug report - Syntax error in server response

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
wsogmm
Posts: 2
Joined: 20 May 2012, 22:40
Location: Praha

PB79: Bug report - Syntax error in server response

Post by wsogmm »

Zdravím,

téměř při každém ukončení mi PB79 (Win7, x32) spadne, pokus odeslat bug report selže s hláškou
Report upload has failed: Syntax error in server response. Opening tag not found.

Please, send us report using email ...atd...
Ten report má včetně dumpu přes 14MB, mailem ho nepošlu, už jsem ale psal na support@altap s tím, kde je případně dump ke stažení.

Moje osobní interpretace je, že se Salamander pere s aplikací iFolder (něco jako Dropbox), zkusím teď iFolder vypínat v okamžiku, kdy ho nebudu nutně potřebovat a dám vědět, jestli to pomohlo. Podobné problémy měla i verze 2.54, ale vzhledem k tomu, že mám v iFolderu všechny pracovní věci, neměl jsem moc čas to zkoumat.

Pokud bych měl otestovat ještě něco, dejte vědět.

-- wsogmm
-- wsogmm
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: PB79: Bug report - Syntax error in server response

Post by Jan Rysavy »

Děkujeme za informaci. Na příčinu pádu se podíváme.

Ohledně selhání uploadu bug reportu na server bych měl dotaz. Používáte jiný firewall než ten, který je součástí operačního systému?
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: PB79: Bug report - Syntax error in server response

Post by Jan Rysavy »

K vlastní příčině pádu: odhadl jste to přesně, padá iFolder, viz příloha. Konkrétně jejich shell extension iFolderShell.dll. Používáte předpokládám poslední verzi programu?
Attachments
ifolder.png
ifolder.png (14.1 KiB) Viewed 11952 times
wsogmm
Posts: 2
Joined: 20 May 2012, 22:40
Location: Praha

Re: PB79: Bug report - Syntax error in server response

Post by wsogmm »

Jan Rysavy wrote: Ohledně selhání uploadu bug reportu na server bych měl dotaz. Používáte jiný firewall než ten, který je součástí operačního systému?
Ne, pouze standardní Windows Firewall a ten je (podle mého nejlepšího vědomí a svědomí) pro Salamandera i pro jeho monitorovací proces odblokovaný - každopádně na mne nevyběhne žádná hláška o tom, že by systém nějakému programu zablokoval připojování k síti. Na druhou stranu jsem si jistý, že i můj domácí poskytovatel připojení má v cestě nějaké svoje železo a to může teoreticky působit problémy.

Pokud můžu něco vyzkoušet, dejte vědět. Já zatím instaluji PB79 na své pracovní počítače, tak uvidíme, jestli se odtamtud ten bug report případně odeslat podaří - pokud ano, je to známka toho, že je problém u mne doma.
Jan Rysavy wrote: K vlastní příčině pádu: odhadl jste to přesně, padá iFolder, viz příloha. Konkrétně jejich shell extension iFolderShell.dll. Používáte předpokládám poslední verzi programu?
Děkuji mnohokrát za potvrzení, dám vědět autorům. Používám poslední volně dostupnou verzi, Novell bude mít v rukávu určitě i něco novějšího, ale pouze pro platící klienty. Není to fatální problém, iFolder je moloch a používáme jej jenom proto, že je zadarmo a data máme na našich vlastních strojích, ale podobných služeb je dneska už povícero, byť třeba za malý poplatek.

Dík!

-- wsogmm
-- wsogmm
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: PB79: Bug report - Syntax error in server response

Post by Jan Rysavy »

Díky za info. Šlo o dvojitou chybu na naší straně. Server měl nízko nastavený limit pro příjem souboru (10MB). Dále salmon.exe v tomto případě zobrazí nejasné chybové hlášení.

Můžete prosím PB79 zkusit položit, zda upload reportu již projde?
Post Reply