PB79 x86 Plugin En/Decrypt - Shred Files vs ADS files

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

PB79 x86 Plugin En/Decrypt - Shred Files vs ADS files

Post by ino »

Ahojte,

čistil jsem disk pomocí pluginu Encrypt Decrypt - Shred Files (Ctrl+Shift+S) a narazil jsem na soubor s Alternate Data Stream, který Shreder neumí otevřít.
Avšak, AS3PB79 nedokáže ani zobrazit název souboru. V AS 2.54 se název zobrazuje.

Jak reprodukovat problém:
- Shift+F4
- zadej název bez uvozovek: "ads:test"
- otevře se notepad, který zavřu Esc (netřeba ukládat, soubor je již vytvořený)
- označím právě vytvořený soubor ads
- pustím skartování Ctrl+Shift+S a potvrdím upozornění
- zobrazí se následující upozornění:

Poznámka: docela by se hodila možnost "Skip file" nebo raději "Skip all", zejména, při promazávání vnořených podadřesářů je to dost vopruz, protože soubor musím dohledat a smazat ručně, potom zhnovu spustím Shreder, který znovu načítá strom adresářů.
AS 2.54
AS 2.54
Shreder_ads_2.54.png (7.65 KiB) Viewed 11557 times
AS 3.0 PB79
AS 3.0 PB79
Shreder_ads_3pb79.png (7.54 KiB) Viewed 11557 times
Seznam ADS souborů
Seznam ADS souborů
Shreder_ads_lads.png (10.46 KiB) Viewed 11557 times
Last edited by ino on 08 May 2012, 09:24, edited 1 time in total.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: PB79 x86 Plugin En/Decrypt - Shred Files vs ADS files

Post by ino »

ino wrote: Poznámka: docela by se hodila možnost "Skip file" nebo raději "Skip all", zejména, při promazávání vnořených podadřesářů je to dost vopruz, protože soubor musím dohledat a smazat ručně, potom zhnovu spustím Shreder, který znovu načítá strom adresářů.
Pro pořádek jsem udělal nové vlákno v Návrhy na zlepšení • Shred Files - přidat možnost Skip file a Skip all
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: PB79 x86 Plugin En/Decrypt - Shred Files vs ADS files

Post by Jan Rysavy »

Děkujeme za nalezení a přesný popis letité chyby! Opraveno.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: PB79 x86 Plugin En/Decrypt - Shred Files vs ADS files

Post by ino »

Jan Rysavy wrote:Děkujeme za nalezení a přesný popis letité chyby! Opraveno.
No, přesný popis to úplně nebyl - dívám se, že jsem napsal Ctrl namísto Shift při vytváření nového souboru...
Díky za opravu!
Post Reply