PB44: Zastupce AS v Quick Launch

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
Raptor

PB44: Zastupce AS v Quick Launch

Post by Raptor »

Koukam po instalaci, ze v Comment je nejaky error :-) Nevim ze ktere verze to pochazi, ale ted mam PB44.
as.png
as.png (33.31 KiB) Viewed 6974 times
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: PB44: Zastupce AS v Quick Launch

Post by ino »

Raptor wrote:Koukam po instalaci, ze v Comment je nejaky error :-) Nevim ze ktere verze to pochazi, ale ted mam PB44.
Je to az s PB44, u PB38 tam mam "Browse, view, and manage your files on disks, network, or internet."
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: PB44: Zastupce AS v Quick Launch

Post by Jan Rysavy »

Díky za info, to mi ulítlo. Zaváděl jsem do instalace C:\Program Files (x86)\Altap Salamander (PB)\plugins\muires.dll -- vícejazyčné DLL, díky kterému bude možné různé popisy (jako je tento) zobrazovat v aktuálním jazyce uživatele (například i v případě, že uživatel přepnul ve Windows 7 Ultimate jazyk za běhu).
konelupy
Posts: 85
Joined: 18 Jul 2006, 09:06
Location: Turnov, Czech Republic

Re: PB44: Zastupce AS v Quick Launch

Post by konelupy »

mě to udělalo taky ale co se mi hlavně nezdá, že se mi změnil odkaz u ikony v quick launch z původního adresáře PB38 na nový PB44
Vista 64b
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: PB44: Zastupce AS v Quick Launch

Post by Jan Rysavy »

Starý zástupce byl během upgradu smazán, nový vytvořen.
Pokud byste si zástupce pro PB38 vytvořil sám ručně, zůstal by upgradem nedotčený.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: PB44: Zastupce AS v Quick Launch

Post by Jan Rysavy »

Podařilo se mi zapomenout vložit poslední verzi instalačního programu do distribuce. Od příští verze to bude napraveno.
Post Reply