Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by Petr Solin »

EDIT: tato verze byla nahrazena novou verzí Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 25)

Tak je tu konecne prvni interni testovaci verze. Prikladam seznam zmen vytazeny z logu CVS, prosim omluvte tech par textu v anglictine, myslim ze ji stejne vsichni ovladate a nechce se mi to prekladat. :)

Pro vyvojare pluginu: na stejne adrese je ke stazeni i light verze SDK pro tuto interni testovaci verzi. Jsou v nem dva nove soubory tykajici se nove zavedene zpetne kompatibility z verzi 2.5: salamand\plugins\shared\doc\changes.txt a salamand\plugins\shared\doc\compatibility.txt. Prvni obsahuje zmeny od verze 2.5, druhy je navod, jak psat pluginy zpetne kompatibilni s verzi 2.5 (zaroven ale mohou tyto pluginy vyuzivat vse z posledni verze Salamandera, zalezi na tom, do jake verze Salamandera si je uzivatel nacte). Na konci prispevku je jeste par rad pro prechod na toto nove SDK.

Dejte nam prosim vedet, jestli vse funguje dle ocekavani + samozrejme jsme zvedavi na komentare k novym funkcim (asi nejvetsi je SSL pro FTP). Diky!

Zmeny v Salamanderovi:
+podpora pro zpetnou kompatibilitu s pluginy stavenymi pro verzi 2.5
+testovaci verze (bez klice): maximalni cekani jen deset vterin (30 byl masakr), do 14 dni se neceka, do 30 3s, do 45 4s, do 60 5s, atd. az do 10s
+jen Vista: nacitani asociaci take z klicu UserChoice a OpenWithProgids (u JISe je asociace pro .mov soubory jen v techto klicich)
+sloupec Type obsahuje standardni texty pro soubory s priponou, ktera neni asociovana (napr. "AAA File"), drive jsme pro tyhle soubory neukazovali nic, jde jen o dalsi priblizeni Exploreru
-Pokud uzivatel oznaci vetsi mnozstvi polozek a klikne na jednu z nich pravym tlacitkem a z kontextoveho menu plni playlist, vysledny seznam uz zase nezalezi na tom, na kterou kliknul. Lidem nase priblizeni Exploreru (plneni od kliknute polozky dale) houfne vadilo (http://forum.altap.cz/viewtopic.php?t=3044).
+Honza Patera pridal rozhrani k ZLIB, ktera je soucasti Salamandera, podrobnosti viz spl_zlib.h; pridana metoda CSalamanderGeneral::GetSalamanderZLIB
-parametry prikazove radky -P, -L, -R a -A se provadely "dodatecne" po loadu konfigurace, tedy nejprve se vse nastavilo podle konfigurace, a pak se to teprve zmenilo podle parametru ... ted uz se to (aktivni panel + cesty v panelech) nastavuje jen jednou
-RestoreNetworkConnection orezaval vzdy domenu ze zadaneho username, pri zadani lokalnich jmen to bylo OK, ale pokud zadali domenove jmeno, prevedli jsme ho takto na lokalni a jim se hlasilo neplatne jmeno (proste neprihlasili se)
-Shell extension DWGIcon.dll se nechova podle MSDN a navratovou hodnotu pouze "oruje" misto nastavuje. Tim ze jsme spolehali na nastavovani jsme hodnotu predem nenulovali a ta obsahovala nahodna cisla. Salamader pak nekdy nezobrazoval ikony s verzi DWG souboru. Viz http://forum.altap.cz/viewtopic.php?t=3059
-Horizontalni scroll panelu je rizeny pozici kurzoru (scrolluje panel pod kurzorem), stejne jako to je u klasickeho vertiakalniho scrollu.
-Vylepsena/opravena funkce SalGetIconFromPIDL pro ziskavani ikon ze systemu. Nove umi na pozadani (fallbackToDefIcon==FALSE) vratit chybu, pokud se ikonu nepodari ziskat. Icon reader pak muze po urcite dobe udelat druhe kolo cteni a spolehat na to, ze uz je vse nainicializovane a ze to uz projde. Funkce nove zkousi vedle puvodniho IExtractIcon::Extract ziskavat system image list (at uz pomoci XP exportu SHELL32.DLL SHGetImageList nebo volanim SHGetFileInfo) a vytahnout ikonu z nej.
-Pri zavadeni Alt+MouseWheel (2.52b1) do panelu jsem do MenuBar zavlekl chybu, ktera znemoznila zadavani znaku pomoci Alt+NumXXX, napr Alt+064 pro zavinac. Dotklo se to jak hlavniho okna, tak findu. Opraveno pomoci promenne WheelDuringMenu.
-Pokud uzivatel nasel vetsi mnozstvi souboru pomoci Find okna, oznacil je a nakopiroval na clipboard pomoci Ctrl+C, prepnul se do okna Salamandera a vlozil je pomoci Ctrl+S (Paste Shortcut) a behem vkladani se prepnul zpet do okna Find, ktere zavrel, doslo k padu aplikace. Zrejme chyba nebo nedoresenost v OLE, nove thread Findu pocka na dobehnuti operace a ukonci se az nasledne.
+Options > Configuration > Recycle Bin: groupbox Move all deleted files and directories to the Recycle Bin jsem presunul z druheho na prvni misto, protoze jde o default.
-Progress bar: nemel nastaveny font pro zobrazovani procent, pouzival se default z DC.
-Windows Vista: pri spusteni souboru z panelu, ktere vyvolalo UAC elevacni prompt a jeho naslednem stornovani dochazelo ke stavu, kdy aktivni panel ztratil focus. Behem elevace je hlavni okno disabled a povoli nas az po prichodu WM_ACTIVATE a WM_SETFOCUS. Focus tak dostalo nejake MS helper okno (IME). Nove reagujeme na WM_ENABLE a forcneme si focus do "aktivniho" panelu.

Hromadne zmeny ve vice pluginech:
-cti v Salamanderu zapnute AlwaysOnTop

Zmeny v FTP:
+podpora explicitniho TLS/SSL FTP (FTPES s AUTH TLS) s vyuzitim OpenSSL
+podpora pro kompresi ZLIB (MODE Z), pokud server nepodporuje MODE Z, tise tento fakt ignorujeme (zadna chybova hlaska) - POZOR: zatim nejsou resene chybove stavy
-automaticke aktivovani logu v Logs okne nefungovalo dobre pri pripojeni FTP do neaktivniho panelu (kliknuti na Drive bare neaktivniho panelu) a pri neuspesnem pripojeni (v Logs okne zustaval log neuspesneho spojeni misto navratu k logu v aktivnim panelu)
-dialogy ukazane behem provadeni FTP prikazu nad panelem se nechovaly jako modalni, kliknuti do okna Salamandera je neaktivovalo
-pod Vistou nefungovalo kliknuti mysi na zaviraci krizek wait okenek nad panelem
-Vista: v progress dialogu nefungovalo otevirani Solve Error dialogu na doubleclick na polozce (nebo connectione) pokud se pod mysi oteviral tooltip (dela se v pripade zobrazeni zkraceneho textu)

Zmeny ve File Comparatoru:
-spraveny pady v souvislosti s Caretem pri Show Only Differences pri zobrazovani ekvivalentnich souboru
-scrolling jinak nez tazenim scrollbaru se rozsypal, pokud byl jeden panel maximalizovan nebo mely ruznou vysku v horizontal view
-Next/Last Diff byly disabled, pokud binary compare naslo >= 32768 rozdilu

Zmeny v UnISO:
+added support for Apple Hierachical File System Plus (AKA HFS+):
1) Hybrid UDF/HFS+, ISO/HFS+, ISO/UDF/HFS+ CD/DVD images images
2) Apple disk image with HFS+ partition
3) Apple disk image with HFS partition with HFS+ partition wrapped inside
4) Single HFS+ partition image
+added support for Deflated Apple DMG packages (containing ISO/UDF/HFS+ FS)
+better "normalization" of names:
a) removed trailing spaces
b) removed trailing forward slash
c) empty (or spaces-only) path converted to "_"
+Symbolic links marked as links to have overlay icons

Zmeny v Eroiice:
+proveden radikalni rez za ucelem podpory PDF1.5+ s compressed objects, prosime o otestovani, zajima nas vse, co se zobrazuje chybne ci vubec, predevsim vsak hure nez v Salamanderovi 2.52 beta 1
+added new items in the File menu: Focus, Select/Unselect, Delete
+added new toolbar item: Select/Unselect
+"View Metafile from Clipboard" menu item honors Salamander's AlwaysOnTop setting.

Zmeny v Registry Editoru:
+konfigurace: command muze obsahovat promenne jako $(SalDir) a env. promenne

Zmeny v Renameru:
-vyber custom fontu je indikovan checkmarkem v Advanced Options dialogu
-Advanced Options dialog lze zobrazit z Options/Plugin Configuration
-Advanced Options dialog nelze soucasne zobrazit vice nez jednou
+added stripping of diacritics
+konfigurace: command muze obsahovat promenne jako $(SalDir) a env. promenne

Zmeny v ZIPu:
-pokud Deflated vedlo ke zvetseni souboru, byl vysledny Stored soubor chybne zasifrovan pomoci AES

Zmeny v Encrypt & Decryptu:
-odstranen deadlock, ktery nekdy nastal behem zavreni okna pro vytvoreni noveho klice

Zmeny v TARu:
+GZIP: if original file name contains ':', it is replaced with '_'
+UnpackOneFile on non-TAR archive now honors newFileName

Zmeny v Database Vieweru:
+pridano menu File/Other Files

Zmeny v PictView:
-skenujeme vzdy jen 1 stranku naraz, nezkousime zadny multipage, protoze PV engine to neumi prebirat

Pro vyvojare: rady pro prechod na nove SDK:
-definujte ve svem pluginu SalamanderVersion (viz DemoPlug v SDKcku)
-z duvodu zpetne kompatibility musela v SDK zustat puvodni verze metody CPluginFSInterfaceAbstract::HandleMenuMsg (Salamander 2.5 a 2.51 ji volaji), v soucasne verzi Salamandera se vsak jiz vola misto ni CPluginFSInterfaceAbstract::HandleMenuMsg2, pro jednoduche zachovani zpetne kompatibility je HandleMenuMsg definovana v SDK jako volani HandleMenuMsg2 a Vas plugin by tedy mel definovat uz jen HandleMenuMsg2 (strucne: najdete si HandleMenuMsg a prejmenujte ji na HandleMenuMsg2 + zmente jeji parametry dle spl_fs.h) + to same plati pro: CPluginInterfaceForFSAbstract::ExecuteChangeDriveMenuItem, CPluginInterfaceForFSAbstract::ChangeDriveMenuItemContextMenu a CPluginInterfaceForFSAbstract::ExecuteChangeDrivePostCommand.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by ino »

Zdravím,

několik poznámek k Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22). Vypsané jsem testoval, nevypsané jsem netestoval.
add sloupec Type
- běžně jej nepoužívám, ale zkusil jsem jej zapnout a všiml jsem si jedné drobnůstky. Mám české w2k, avšak pro nadřazený adresář píše anglicky "Upper Directory" - české windows zřejmě nemají pro tuto položku výraz, takže je to doplněno ze slovníku Salamandera.
- soubor ".htaccess" je oznacen jako "File", kdežto "Copy of .htaccess" jsou označeny jako "HTACCESS File". Vypadá to, že pokud soubor nemá před tečkou nic, tak se jako typ souboru nenapíše nic, pouze "File", i když by tam mělo být to, co je za tečkou.
Příklad:
Name Ext Size Type
DIR Upper Directory
Nová složka DIR Složka souborů
.htaccess 0 File
Copy of .htaccess 0 HTACCESS File
AS: Upper Directory a .abcd File
AS: Upper Directory a .abcd File
Type.png (2.73 KiB) Viewed 14322 times
MSExplorer: Upper Directory a .abcd File
MSExplorer: Upper Directory a .abcd File
TypeIE.png (2.66 KiB) Viewed 14300 times
add Horizontalni scroll panelu je rizeny pozici kurzoru (scrolluje panel pod kurzorem), stejne jako to je u klasickeho vertiakalniho scrollu.
- tak tady nevidím rozdíl oproti 2.51. (Osobně se těším na to, že horizontální bude scrollovat panelem z leva do prava, ale teď mi, pomocí kolečka myši, neskroluje nikam)

Následující jsou OK:
add Alt+MouseWheel
add Options > Configuration > Recycle Bin
add Progress bar
add cti v Salamanderu zapnute AlwaysOnTop
add added stripping of diacritics


Edit: doplněn screenshot z Průzkumníka a opraveny nějaké překlepy .-)
Last edited by ino on 12 Apr 2009, 07:12, edited 1 time in total.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by Ether »

Certifikát: je docela sranda, když ho najdu až na stránce, na kterou ho potřebuji.

Import Registration Keys: v konfiguraci při prvním spuštění je tato volba vyřazená, ale jinak v samotném Salamanderovi jde v menu Help vyvolat. Jinak k samotnému procesu: nevzalo mi to staré klíče v keys25.zip (prý neplatné pro tuto verzi), ale když jsem vybalil salamand.key a nechal naimportovat ten, tak to fungovalo (ačkoli to hodně dlouho něco šrotovalo). Po ručním nakopírování keys25.zip to funguje bez problémů.
Ελληνικά rulez.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by Ether »

ino wrote:add sloupec Type
- běžně jej nepoužívám, ale zkusil jsem jej zapnout a všiml jsem si jedné drobnůstky. Mám w2k české avšak pro nadřazený adresář píše anglicky "Upper Directory" - české win. zřejmě nemají pro to výraz, takže je to doplněno ze slovníku Salamandera.
- soubor ".htaccess" je oznacen jako "File", kdežto "Copy of .htaccess" jsou označeny jako "HTACCESS File". Vypadá to, že pokud soubor nemá před tečkou nic, tak se jako typ souboru nena píše nic, pouze "File", i když by tam mělo být to, co je za tečkou.
Explorer to zobrazuje podle očekávání; otázkou je pak, jestli je to správně (soubory začínající tečkou jsou v *nixech považovány za skryté a za tečkou je potom název souboru a ne přípona). Upper Directory potvrzuju, přidávám k tomu i samotné ... File (místo Soubor ...), ale vzhledem k dlouhodobé existenci třeba Paste v kontextovém menu to snad není taková pohroma.
Attachments
Explorer
Explorer
htaccess.gif (2.33 KiB) Viewed 14316 times
Ελληνικά rulez.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by Jan Rysavy »

ino wrote:add Horizontalni scroll panelu je rizeny pozici kurzoru (scrolluje panel pod kurzorem), stejne jako to je u klasickeho vertiakalniho scrollu.
- tak tady nevidím rozdíl oproti 2.51. (Osobně se těším na to, že horizontální bude scrollovat panelem z leva do prava, ale teď mi, pomocí kolečka myši, neskroluje nikam)
[/color]
O jaký jde operační systém? Funguje horizontální scroll v oknech Windows Explorer?
Podpora pro horizontální scroll by měla být novinka od Windows Vista, do té doby zřejmě fungouvala pouze pomocí berliček, jako jsou například ovladače Microsoft Intellipoint.
Ty detekovaly pokus o horizontální scroll a převáděly ho na příkazy pro horizontální scrollbar.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by ino »

Jan Rysavy wrote: O jaký jde operační systém? Funguje horizontální scroll v oknech Windows Explorer?
Podpora pro horizontální scroll by měla být novinka od Windows Vista, do té doby zřejmě fungouvala pouze pomocí berliček, jako jsou například ovladače Microsoft Intellipoint.
Ty detekovaly pokus o horizontální scroll a převáděly ho na příkazy pro horizontální scrollbar.
Testováno na w2k SP4.

Už jsme to probílali i jinde. Mám tu i jiné aplikace, které dokáží scrollovat horizontálně, poku je kurzor myši právě nad horizontálním posuvníkem. Např. Opera, Gimp (koukám, že právě tyto dva programy přišly do windowsů z jiného "jiného světa"...), a tuším že i Photoshop sechová stejně.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by Jan Rysavy »

Podle tohoto MSDN článku to vypadá, že bychom mohli podpořit i W2K a XP. Mrknu se na to.
// These values must be defined to handle the WM_MOUSEHWHEEL on
// Windows 2000 and Windows XP, the first two values will be defined
// in the Longhorn SDK and the last value is a default value
// that will not be defined in the Longhorn SDK but will be needed for
// handling WM_MOUSEHWHEEL messages emulated by IntelliType Pro
// or IntelliPoint (if implemented in future versions).
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by Petr Solin »

ino wrote:add sloupec Type
- běžně jej nepoužívám, ale zkusil jsem jej zapnout a všiml jsem si jedné drobnůstky. Mám české w2k, avšak pro nadřazený adresář píše anglicky "Upper Directory" - české windows zřejmě nemají pro tuto položku výraz, takže je to doplněno ze slovníku Salamandera.
Presne tak, v ceske verzi Salamandera bude tento text cesky.
ino wrote:- soubor ".htaccess" je oznacen jako "File", kdežto "Copy of .htaccess" jsou označeny jako "HTACCESS File". Vypadá to, že pokud soubor nemá před tečkou nic, tak se jako typ souboru nenapíše nic, pouze "File", i když by tam mělo být to, co je za tečkou.
K tecce na zacatku se chovame jako unixy, nebereme ji jako priponu.
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by Petr Solin »

ether wrote:Certifikát: je docela sranda, když ho najdu až na stránce, na kterou ho potřebuji.
Resime to takhle primitivne, protoze nam prijde zbytecne za SSL certifikat platit, obvzlaste kdyz se to pouziva jen k "internim" ucelum. BTW, certifikat nepotrebujete pro vstup na stranku, jinak byste se tam nedostal. :)
ether wrote:Import Registration Keys: v konfiguraci při prvním spuštění je tato volba vyřazená, ale jinak v samotném Salamanderovi jde v menu Help vyvolat. Jinak k samotnému procesu: nevzalo mi to staré klíče v keys25.zip (prý neplatné pro tuto verzi), ale když jsem vybalil salamand.key a nechal naimportovat ten, tak to fungovalo (ačkoli to hodně dlouho něco šrotovalo). Po ručním nakopírování keys25.zip to funguje bez problémů.
Tak z tohoto jsem priznavam zcela zmaten, prosim o osvetleni (Import Registration Keys snad v konfiguraci vubec neni, ne? Nemyslite tlacitko Import Registration Keys v uvodnim dialogu s informaci o testovacim rezimu?). Pripadne mi poslete nefunkcni klice emailem (petr.solin at altap.cz), proverim, kde je problem. Dekuji!
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by Ether »

K zobrazování pouze File u souborů začínajících tečkou: pokud nepovažujeme tečku na začátku za oddělovač přípony, pak chování AS odpovídá Exploreru.
Petr Solin wrote:BTW, certifikat nepotrebujete pro vstup na stranku, jinak byste se tam nedostal. :)
Záleží na významu slova 'potřebovat', kupříkladu já jsem musel ve Firefoxu udělit vašim stránkám výjimku ohledně kontroly řetezce certifikátů, což je mi docela proti srsti. Zábavné pak bylo, že jsem potřebný certifikát našel na těch stránkách.
Petr Solin wrote:
ether wrote:Import Registration Keys: v konfiguraci při prvním spuštění je tato volba vyřazená, ale jinak v samotném Salamanderovi jde v menu Help vyvolat. Jinak k samotnému procesu: nevzalo mi to staré klíče v keys25.zip (prý neplatné pro tuto verzi), ale když jsem vybalil salamand.key a nechal naimportovat ten, tak to fungovalo (ačkoli to hodně dlouho něco šrotovalo). Po ručním nakopírování keys25.zip to funguje bez problémů.
Tak z tohoto jsem priznavam zcela zmaten, prosim o osvetleni (Import Registration Keys snad v konfiguraci vubec neni, ne? Nemyslite tlacitko Import Registration Keys v uvodnim dialogu s informaci o testovacim rezimu?). Pripadne mi poslete nefunkcni klice emailem (petr.solin at altap.cz), proverim, kde je problem. Dekuji!
Omlouvám se za nejasnost, ale ani úvodní dialog jsem neměl na mysli, přestože s tím taky souvisí. Pro jistotu se teď pokusím celý postup zopakovat a zdokumentovat. Nejdříve tedy ohledně nekonzistetního chování u zákazu/povolení importu klíčů.
1] Vymazal jsem nastavení AS v2.52b2pb22 v registrech a ukončil ho (bez uložení nastavení samozřejmě).
2] Spustil jsem ho znovu (tváří se jako po čisté instalaci). Zobrazil dialog prvotního nastavení (import konfigurace a klíčů z předešlých verzí).
x] Tento dialog však nenabízí import klíčů, protože nemám administrátorská práva.
3] Následující dialog, zobrazující informace o zkušební lhůtě, už import nabízí, stejně jako později menu Help v samotném Salamanderovi.

Jinak větší problém je, když chci naimportovat celý keys25.zip (funguje vám to?).
x] Import z minulé verze pod admin účtem funguje bez problémů.
x] Import z volitelného umístění (v druhém dialogu nebo z menu Help) vyhlásí chybu.
x] Import klíče z salamand.key funguje (ale pracoval při tom neuvěřitelně dlouho).
Attachments
Chyba #2 při importu.
Chyba #2 při importu.
error2.gif (5.15 KiB) Viewed 14234 times
Chyba #1 při importu.
Chyba #1 při importu.
error.gif (5.34 KiB) Viewed 14233 times
Menu Help Salamandera.
Menu Help Salamandera.
menu.gif (2.94 KiB) Viewed 14233 times
Dialog zkušební verze.
Dialog zkušební verze.
evaluation.gif (9.68 KiB) Viewed 14233 times
Prvotní nastavení - importy.
Prvotní nastavení - importy.
welcome.gif (7.34 KiB) Viewed 14233 times
Last edited by Ether on 14 Apr 2009, 18:02, edited 1 time in total.
Ελληνικά rulez.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by Ether »

Oj, špatně jsem klikl na Quote místo na Edit a mazání tu nikde nevidím... :oops:
Ελληνικά rulez.
User avatar
SelfMan
Posts: 1142
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by SelfMan »

Petr Solin wrote:Resime to takhle primitivne, protoze nam prijde zbytecne za SSL certifikat platit...
Nechcem robit reklamu, ale uspesne pouzivam https://www.startcom.org/ free SSL certifikaty.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by Jan Rysavy »

Bohužel jde jen o částečné řešení, protože jejich kořenový certifikát není zanesen v Internet Exploreru.
Pro naše vnitřní použití to ale zní dobře, děkujeme za informaci!
Tomas Kopal
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 132
Joined: 07 Dec 2005, 23:01
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by Tomas Kopal »

Dal jsem na zacatek fora sticky post s root certifikatem. Prozatim mi to prijde jako dostatecne reseni.
User avatar
MartinS
Posts: 114
Joined: 04 May 2006, 19:48
Location: Brno, Moravia

Re: Altap Salamander 2.52 beta 2 (Preview Build 22)

Post by MartinS »

Petr Solin wrote: Zmeny v Eroiice:
+proveden radikalni rez za ucelem podpory PDF1.5+ s compressed objects, prosime o otestovani, zajima nas vse, co se zobrazuje chybne ci vubec, predevsim vsak hure nez v Salamanderovi 2.52 beta 1
Dostávám od lidí PDF vytvořené z MS WORDU 2007, a s těmi má Eroiica stále potíže. Stačí napsat jen úplně prosté 3 řádky. Je dost možné že dělá MS tradičně něco nestandartně, ale ostatní programy to přečtou OK (viz http://www.rgu.cz/pokus.pdf)
Post Reply