Apple DMG packages

Vyzkoušejte poslední uveřejněnou vývojovou verzi. Otestujte novinky a opravy chyb ještě před vydáním beta verze. Diskutujte zde o vlastnostech a problémech této Preview Build verze.
Forum rules
Pravidla toho diskuzního fóra jsou k dispozici zde. Navíc prosím dodržujte následující body:
1. Berte prosím na vědomí, že Preview Build verze Salamandera a pluginů mohou obsahovat závažné chyby. Nepoužívejte je v produkčním prostředí.
2. Veškeré chyby, případně připomínky k Preview Build verzím prosím vkládejte do této sekce fóra.
3. Každé nové vlákno označte zkratkou PB a číslem Preview Build verze, například "PB22: neaktivní panel pod kurzorem myši neroluje při naklápění kolečka".
Jan Patera
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 707
Joined: 08 Dec 2005, 14:33
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Apple DMG packages

Post by Jan Patera »

Zdravim ve spolek,

pracujete nekdo s Macintoshem nebo prijdete jinak do styku s DMG balicky?
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Post by Ether »

Jeden se mi tu zrovna povaluje, ale to byla opravdu už nouze (jde o Boxee klienta, který existuje zatím jen pro Linux a Mac OS). Jinak jsem se zatím s DMG nesetkal na PCčku. (Leda kdyby se dalo vybalovat Salamanderem z macovských obrazů...)
Ελληνικά rulez.
Jan Patera
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 707
Joined: 08 Dec 2005, 14:33
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Patera »

ether wrote:Jinak jsem se zatím s DMG nesetkal na PCčku.
Na Windowsech se skutecne nepouzivaji. Doufal jsem, ze je tu treba nekdo, okolo koho chodi spousta DMG, protoze jejich firma podporuje i Macy.
ether wrote:(Leda kdyby se dalo vybalovat Salamanderem z macovských obrazů...)
Z celeho vaseho prispevku jsem nejak nepochopil, zda byste podporu DMG v Salamanderu uvital a vyuzil ci nikoli... Ja urcite ano ;-)
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Možnost vybalit DMG (případně jakýkoliv další archiv) ze Salamandera je rozhodně skvělá. Většina uživatelů to nikdy nepoužije, ale pro část to bude zásadní věc.

Zrovna tento týden se po emailu ozval jeden uživatel, který Salamandera používá výhradně pro rozbalování archivů.
User avatar
stepand76
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 455
Joined: 16 Apr 2007, 21:22
Location: Pardubice, Czech Republic

Post by stepand76 »

Jan Patera wrote:Na Windowsech se skutecne nepouzivaji. Doufal jsem, ze je tu treba nekdo, okolo koho chodi spousta DMG, protoze jejich firma podporuje i Macy.
No pokud vím tak jeden z vlastníků licence na AS, Univerzita Pardubice, konkrétně Kategra polygrafie a fotofyziky na Fakultě chemicko-technologické používá Macy a po brzy jich budou mít plnou učebnu, takže věřím, že by se jim podpora DMG hodila.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Post by Ether »

Jan Patera wrote:Z celeho vaseho prispevku jsem nejak nepochopil, zda byste podporu DMG v Salamanderu uvital a vyuzil ci nikoli... Ja urcite ano ;-)
Uvítal, ale pravděpodobně v dohledné době nevyužil. Ale co můžu říct, třeba zrovna zítra to budu potřebovat.
Ελληνικά rulez.
Jan Patera
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 707
Joined: 08 Dec 2005, 14:33
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Patera »

Jan Patera wrote:Z celeho vaseho prispevku jsem nejak nepochopil, zda byste podporu DMG v Salamanderu uvital a vyuzil ci nikoli... Ja urcite ano ;-)
Tak jsem si to naprogramoval ;-)
Pokud byste nekdo mel zajem to proklepnout drive, nez vyjde pristi verze Salamandera, tak se ozvete....
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Post by Ether »

Hlásím se jako dobrovolník. :)
Ελληνικά rulez.
Post Reply