?Zbytečná? aktualizace druhého panelu při roztaženém prvním

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.

Jak si přejete aktualizovat schovaný panel (při roztažení prvního přes celou obrazovku); případně aktualizace ostatních tabů?

Neaktualizovat panely dokud nejsou zobrazeny nebo využity jako cíl souborové operace (kopírování, ...)
0
No votes
Průběžně aktualizovat schovaný panel (jako teď), ale neaktualizovat panely ostatních tabů (až budou taby)
0
No votes
Průběžně aktualizovat všechny panely ve všech tabech (až budou taby)
0
No votes
 
Total votes: 0

User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

?Zbytečná? aktualizace druhého panelu při roztaženém prvním

Post by zarevak »

Dobrý den,
toto je spíš otázka k diskuzi a někdy v budoucnu se bude týkat i tabů...
Jde o to, že pokud mám jeden panel roztažený přes celou obrazovku, tak se Servant Salamander stále snaží aktualizovat i ten druhý, přestože není vidět. Původně jsem chtěl namítnout, že je to zcela zbytečné (a zdržující), jenže všechny operace (kopírování, ...) fungují jako se zobrazeným panelem a u nich je jistě potřeba zkontrolovat, zda je lze stále provést.
Při příchodu tabů někdy v budoucnu se otázka rozšiřuje, zda aktulizovat jen dva aktualní panely nebo i ty v ostatních tabech (může dosti zdržovat)

Největší zdržení zaznamenávám při navratu z jiného programu do SS, kdy si SS pravděpodobně načítá znovu celý obsah zobrazených adresářů. Je nepřijemné zde čekat na panel, který jsem zapomněl na nějakém pomalém zařízení a v současnosti ho nepotřebuji (proto je schovaný).

K tomuto tématu uvítám jakékoliv připomínky autorů i ostatních uživatelů ;)
User avatar
Datalog
Posts: 244
Joined: 10 Dec 2005, 11:21
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Re: ?Zbytečná? aktualizace druhého panelu při roztaženém prv

Post by Datalog »

zarevak wrote:K tomuto tématu uvítám jakékoliv připomínky autorů i ostatních uživatelů ;)
Kdo chce kam ... 8)

Používám takřka výhradně oba panely, takže mi v anketě chybí ... "hoďte to za hlavu a dělejte na jiných věcech" :twisted: :wink:


EDIT: výše zmíněné jsem chápal jako legraci s tím, že post během pár hodin smažu - ale koukám, že mazat se dá (asi) jen poslední příspěvek. Takže ... jako by to bylo smazané.
Last edited by Datalog on 13 Sep 2006, 16:46, edited 1 time in total.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

S implementací tabů bychom se na to mohli mrknout. Zalinkujte prosím tento návrh do textu, kde jsme diskutovali taby jako takové.
Post Reply